අධිවේගී මාර්ගයේ ඔබව කොල්ල කන ක්‍රම, මෙය අනිවාර්යයෙන් කියවන්න

අධිවේගී මාර්ගයේ ඔබව කොල්ල කන ක්‍රම, මෙය අනිවාර්යයෙන් කියවන්න

අධිවේගී මාර්ගවල නව අංක තහඩු සොරා ගන්නා පිරිසක් ගැන පුවතක් සපුගස්කන්ද පොලිස් බල ප්‍රදේශයෙන් වාර්තා වෙනවා. මෙම අංක තහඩු පැහැර ගැනීමේ ප්‍රවණතාවක් දක්නට ලැබෙනවා.

අධිවේගී මාර්ගවල නව අංක තහඩු පැහැර ගැනීම, හයි ජැකර්ස් (Hi-jackers) ඔබ වාහන නැවැත්වීමේ ස්ථානය අංක තහඩු පැහැර ගන්නා පිරිස් හොඳින් නිරීක්ෂණය කරයි.

ඔබ ඔබේ වාහනයෙන් බැස ගිය පසු, ඔවුන් ඔබේ අංක තහඩුව ගලවා බලා සිටියි. ඔබ ආපසු පැමිණ වාහනය අධිවේගී මාර්ගයේ ධාවනය වන විට , ඔවුන් ඔබ පසුපස එයි. එවිට ඔවුන් ඔබව අභිබවා යන අතර, ඔබේ අංක තහඩුව ඔවුන් අහුලාගත්තා මෙන් ඔවුන්ගේ ජනේලයෙන් පිටත ප්‍රදර්ශනය කරමින් ඔවුන්ට එය ඔබට නැවත ලබා දීමට අවශ්‍ය වේ.

ඔබ ඔබේ අංක තහඩුව නැවත ලබා ගැනීමට නතර වූ විට, තුවක්කු එළියට පැමිණ ඔවුන් මෝටර් රථය රැගෙන යයි. සමහර විට ඔබ සහ ඔබේ මෝටර් රථය රැගෙන යයි. එය ඉතා හොඳින් පෙරහුරු කරන ලද සහ සංවිධානාත්මක සැලැස්මක් වන අතර සෑම දෙයක්ම ඉතා ඉක්මනින් සිදු වේ. ඔබ විසින්ම මෝටර් රථය නැවැත්වීම නිසා සිදුවන්නේ කුමක්ද යන්න වෙනත් මෝටර් රථ හිමියන් නොදැන සිටිය හැකිය. මෙම අනතුර ගැන ඔබ දැනුවත් වෙන්න, මෙය අනිවාර්යෙන් කියවන්න, අන් අයවත් දැනුවත් කරන්න